Dom O nas

Usługa

Profil firmy
Beyde Trading Co., Ltd. (Know as Beyde) jest przedstawicielstwem fabryki maszyn linowych (zbudowanym w 1983 r.) I Power Transformer Factory (zbudowanym w 1995 r.) W Hebei w Chinach. BEYDE został powołany do spełnienia międzynarodowych interesów w tych fabrykach. Półtorej godziny od portu Tianjin w Chinach BEYDE utrzymuje najwyższą jakość i konkurencyjne oferty dla cenionych na całym świecie klientów.

Hebei BEYDE Trading Co., Ltd. jest producentem zajmującym się produkcją maszyn kablowych od ponad 30 lat. Główne produkty w naszej firmie, w tym sprzęt do ciągnienia drutu, maszyna do skręcania kabli , maszyny do skręcania lin, wytłaczarka do tworzyw sztucznych i bęben do szpul . Zawsze kładziemy nacisk na użycie najlepszego materiału do wykonania maszyny , dlatego nasze maszyny są trwałe niż ogólne maszyny . Mamy wielu klientów, którzy korzystają z naszej maszyny od ponad 20 lat i nadal używają jej teraz. Poza tym jesteśmy twórcami sami, a nie handlarzami maszyn . Dlatego sprzedajemy klientom po niskiej cenie. Możemy zaprojektować dowolny typ maszyny zgodnie z zapotrzebowaniem klientów. Oferujemy profesjonalną technikę i usługi dla naszych klientów. Usługa za granicą jest świadczona przez naszą firmę. Z niecierpliwością czekamy, aby stać się Twoim najcenniejszym partnerem w przyszłości. Pozwól nam stworzyć wspaniałą przyszłość!

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół

Chne Yuke estrable Baoan Rubber and Plastic sprzęt kablowy factoty. w tym czasie firma to tylko mały warsztat. W 2002 r. Chen Erfeng jako dyrektor generalny zmienił nazwę na Hebei Hexing Electrical Machinery Co., lTd.

Beyde Trading Co.,Ltd Beyde Trading Co.,Ltd Beyde Trading Co.,Ltd
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : BEYDE

Ilość pracowników : >100

Coroczne wyprzedaże : 1000000-500000

Rok założenia : 2018

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Sztywna maszyna łącząca na sprzedaż dobra jakość Sztywna maszyna łącząca na sprzedaż dobra jakość Sztywna maszyna łącząca na sprzedaż dobra jakość Sztywna maszyna łącząca na sprzedaż
Poprosić o wycenę

| Mapa witryny

Privacy Policy Chiny dobry jakość Napinacz kabli dostawca. © 2018 - 2020 cablestrandingmachine.com. All Rights Reserved.