Dom

Beyde Trading Co.,Ltd

profil firmy

Beyde Trading Co., Ltd. (Know as Beyde) jest przedstawicielstwem fabryki maszyn do skręcania kabli i fabryki transformatorów mocy (zbudowany w 1995 r.) W Hebei w Chinach.BEYDE zostało utworzone, aby sprostać międzynarodowym interesom tych fabryk.Półtorej godziny drogi od portu Tianjin w Chinach BEYDE utrzymuje najwyższą jakość i konkurencyjne oferty dla cenionych na całym świecie klientów.

 

Hebei BEYDE Trading Co., Ltd.jest producentem zajmującym się produkcjąkabelmaszyny wiele lat.Główne produkty w naszej firmie, w tymurządzenia do ciągnienia drutu, kabel osierocić maszyna, osierocićmaszyny, wytłaczarki do tworzyw sztucznych i bęben zwijający kabel.Zawsze nalegamy na użycie najlepszego materiału do wykonaniamaszyna, więc nasze maszyny są trwałe niż ogólnie maszyna.Mamy wielu klientów, którzy korzystają z naszychmaszynaponad 20 lat i nadal używam.Poza tym sami jesteśmy twórcami, niemaszynahandlowcy.Dlatego sprzedajemy klientom po niskiej cenie.Możemy zaprojektować dowolne typymaszynazgodnie z zapotrzebowaniem klientów.Oferujemy profesjonalną technikę i usługi naszym klientom.Usługi zagraniczne świadczone są przez naszą firmę.Z niecierpliwością oczekujemy, że w przyszłości będziemy Twoim najcenniejszym partnerem.Stwórzmy cudowną przyszłość!

 

Beyde Trading Co.,LtdBeyde Trading Co.,Ltd

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół

Chne Yuke estrable Baoan Rubber and Plastic sprzęt kablowy factoty. w tym czasie firma to tylko mały warsztat. W 2002 r. Chen Erfeng jako dyrektor generalny zmienił nazwę na Hebei Hexing Electrical Machinery Co., lTd.

Beyde Trading Co.,Ltd Beyde Trading Co.,Ltd Beyde Trading Co.,Ltd
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : BEYDE

Ilość pracowników : >100

Coroczne wyprzedaże : 1000000-500000

Rok założenia : 2018

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Sztywna maszyna łącząca na sprzedaż dobra jakość Sztywna maszyna łącząca na sprzedaż dobra jakość Sztywna maszyna łącząca na sprzedaż dobra jakość Sztywna maszyna łącząca na sprzedaż
Poprosić o wycenę

| Mapa witryny

Privacy Policy Chiny dobry jakość Napinacz kabli dostawca. © 2018 - 2020 cablestrandingmachine.com. All Rights Reserved.